Ulu Önder Atatürk’ün "Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir" sözünü kendimize rehber edinerek 1996 yılında yaşadığımız yer olan Çatalca’da şirketimizi kurduk.

          Biliyorduk ki, eğitime yapılan yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdı. Bu amaçla ilk olarak 1996 yılında Bilgisayar-Muhasebe-İngilizce kursumuzu açtık. 1999 yılında Sürücü Kursumuzu, 2003 yılında da Dershanemizi açarak sunmuş olduğumuz eğitim yelpazesini genişlettik.

          Meslek kazandırma kurslarımız ile piyasadaki yetişmiş personel ihtiyacının karşılanması ve bölgemiz gençlerinin iş bulabilmelerine önemli ölçüde katkıda bulunduk.

          Sürücü kursumuzda binlerce kursiyerimizi trafikte saygılı, kurallara uyan sürücüler olarak yetiştirmek adına elimizden gelenin en fazlasını yapmaya gayret ettik.

          Dershanemiz ile geleceğimiz olan gençlere öncelikli olarak vatan sevgisinin ne olduğunu, hepimizin bu ülkeye borcu olduğunu, bu borcun çalışarak, güzel okullar kazanarak, iyi meslekler sahibi olarak ve üreterek ödenebileceğini anlatmaya çalıştık. Pek çok öğrencimizin kazandığı güzel okullar ile de manevi hazzı en fazlasıyla yaşadık.

          Ülkemizde yaşanan eğitim politikalarındaki değişim gereği Dershanemizi kapatarak, Sürücü Kursumuz, Avcılık ve Açık öğretim kursumuz olmak üzere Çatalca’da eğitim öğretim faaliyetimize devam etmekteyiz.

Driving School Website Template

Dersler ve E-Sınav

Driving School Website Template

Eğitim alanları hakkında

Top Top